Oferta

Wybierz zajęcia odpowiednie dla siebie!


CF

To uniwersalny, zróżnicowany program treningowy, oparty na ruchach funkcjonalnych wykonywanych na wysokiej intensywności. CF stworzony jest dla każdego. Wieku ani płeć nie są przeszkodą. Jest to możliwe dzięki „skalowaniu” – czyli dostosowywaniu poziomu trudności ćwiczeń i obciążeń do umiejętności trenującego, zachowując jednocześnie konkretną stymulację organizmu. Ten rewolucyjny system, który szturmem zdobył już cały świat, powstał w Stanach Zjednoczonych. Jego ojciec Greg Glassman bazując na swoim ogromnym doświadczeniu, stworzył program idealnie balansujący wszystkie filary fitnessu. CF w przeciwieństwie do innych dyscyplin nie koncentruje się wyłącznie na jednej płaszczyźnie.

Założeniem tego systemy jest rozwój ogólnej sprawności fizycznej składającej się ze wszystkich 10 cech motorycznych człowieka: wydolność, wytrzymałość, siła, moc, gibkość, szybkość, koordynacja, zwinność, równowaga, dokładność.


CF Beginners

Założenia treningowe podobne jw. lecz trening jest przeznaczony dla poczatkujacecgo crossfitera. Kazde cwiczenie zeskalowano w taki sposob aby mogl je wykonac „Kowalski”. Trening całego ciala oparty o ruchy wielostawowe (przysiad,pompka,martwy ciag,rozne warianty podciagania) gwarantujace duzy wydatek energetyczny, ale mniej zaawansowane technicznie i z mniejszym oporem niż w grupie CF.

BadAss

Trening dla kobiet mający na celu wyrzeźbienie sylwetki, główny nacisk na brzuch oraz pośladki. Podczas treningu nie zapominamy o reszcie ciała jednak schodzi ona na drugi plan. Ćwiczenia są tak skonstruowane,ze już za 1szym razem można bez problemu wykonywać wszystkie zadania. Trenerzy odpowiadają za progresję (ilość powtórzen, opór), która jest niezbędna dla efektów. Jeśli po godzinach spędzonych na aerobiku szukasz treningu skutecznego, który doprowadzi do realnych zmian twojej sylwetki to...znalazłaś.

Trening Personalny

Najskuteczniejsza forma pracy z klientem gwarantująca najszybsze efekty. Współpracę rozpoczynamy od konsultacji podczas, której poza informacjami na temat twojego zdrowia oraz celów treningowych wykonujemy szereg testów ruchowych mających na celu zarówno uświadomienie ciebie jak i dostarczenie informacji trenerowi na temat problemów z, którymi będziemy musieli się zmierzyć oraz na co zwrócić większą uwagę komponując plan treningowy.

Starannie wykorzystujemy zebrane informacje tworząc przykładowy program treningowy oraz wskazania żywieniowe aby pomóc zrozumieć ramy czasowe ustalonych założeń do zrealizowania po czym przedstawiamy odpowiednio przygotowaną elastyczną ofertę cenową.

Sprawdź filmową prezentację The-Spot!

Obejrzyj krótki film o nas i przekonaj się, że warto!
Miłego seansu!

ZOBACZ FILM